Rex HF 21 vysokofluórový vosk -2...-8 C 2x100g

149,90
133,29
 Skladom Nová Lesná 1ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX HF21 vysokoflourový vosk na bežky

Novinka!!! Nová rada voskov Racing Service Line vychádzajúca z výzkumu a vývoja společnosti Rex. Vosky boli a sú aj naďalej testované v spolupráci s národnými tímami. Vzhľadom k dopytu boli tieto vosky zaradené do bežnej výroby a uvolnené do predaja.

Sledujte správy servisného tímu Rex a odoporučené voskovanie z jednotlivých pretekov, môžete tak získať náskok pred konkurenciou a využívať najnovšie a najlepšie inovácie, rovnako ako tímy štartujúce vo svetových pohároch.

Vlastnosti/sneh

  • vysokofluorový vosk určený pre nový aj starý sneh
  • vhodný do miernych až stredných mrazov
  • vhodný pod vysokofluórové prášky, ale aj ako konečná vrstva
  • vhodný na preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: -2°C do -8°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Farbamodrý
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaHF séria
Hmotnosť200g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...