Rex tekutý sklzový vosk N-KINETIC teplý +1...-4 C

139,99
99,99
 Skladom Nová Lesná 3ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX N-Kinetic tekutý teplý  na bežky

Novinka! Nová  technológia Rex N-KINETIC ™.Bezfluorová verzia záverečnej úpravy sklznice prnáša ešte väčšiu rýchlosť  pre World Cup v bežeckom lyžovaní ako pri použití práškov.

 

 

Vlastnosti/sneh

  • záverečná úprava sklznice v tekutej forme bez fluoru
  • trvanlivý a odpudzujúci špinu
  • určené do teplejších podmienok
  • vhodný na preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: +1°C do -4°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaRex Instant Glide
Hmotnosť60 ml
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...