Rex RG22 modrý new 40 g

33,33
 Skladom Nová Lesná 10ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX RG22  bezfluórový sklzový vosk na bežky

Novinka pre Svetový pohár! Najlepšie tuhé sklzné vosky bez fluoru od spoločnosti Rex so všetkými špičkovými technológiami ako N-Kinetic - nanočastice úrovne 2, Power Polymers™ - vosková zmes polymérov. Vynikajúci výkon bez fluóru vo všetkých lyžiarskych podmienkach.

Vlastnosti/sneh

  • bezfluórový  vosk
  • vhodný na všetky typy snehu
  • vhodný ako podklad pod bezfluorové urýchlovače
  • určený na preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: -2°C do -8°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Farbamodrý
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaRG-SERIA
Hmotnosť / Objem40g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...