Rex bezfluórový vosk G41 ružový/zelený UHW +5...-20 C sprej 150 ml

44,95
33,33
 Skladom Nová Lesná 4ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX G41 sprej bezfluorový sklzový vosk na bežky

Najlepšie tekuté sklzné vosky bez fluoru od spoločnosti Rex so všetkými špičkovými technológiami ako N-Kinetic - nanočastice, Power
Polymers™ - vosková zmes polymérov, technológia 2-Step Carrier - pre rozpúšťadlá.  Rozdiel v porovnaní s tuhými voskami je len v spôsobe nanášania.

G41 špeciálny UHW vosk je možné nanášať iba v tekutej forme. Je to najtvrdší vosk na trhu s vynikájúcou trvanlivosťou i v zjazdovom lyžovaní. S aerosolovým balením 150ml upravíte až 35párov/188cm bežiek

Vlastnosti/sneh

  • bezfluórový tekutý vosk v spreji
  • vhodný na mokrý, premrznutý, umelý, agresívny sneh
  • do extrémnych podmienok
  • vhodný ako podklad pod vysokofluórové vosky a  prášky
  • určený na tréning a preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: +5°C do -20°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaG
Hmotnosť150 ml
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...