Rex 100% fluorcarbon FFFF TK-74 blok 20g +5...-1 C

129,90
99,99
 Skladom Nová Lesná 3ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX TK-74 flourový blok na bežky

Hlavnou prednosťou flourových blokov je jednoduchšie a ekonomickejšie použitie než pri práškoch. Pri niektorých podmienkach je dokonce blok lepšou voľbou než prášok.

Vlastnosti/sneh

  • NOVINKA! Súrodenecký blok TK-73, spolu sú neprekonateľné
  • účinný na všetky typy snehu do teplejších podmienok
  • použitím flourového bloku TK-74 určite zlepšíte sklz lyží
  • vhodný na preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: +5°C do -1°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Hmotnosť20g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...