Pirelli P ZERO™ Velo TT 23-622 cestný plášť

49,90

23-622
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Cestný plášť Pirelli P Zero™ Velo TT je najľahší a najrýchlejší plášť v modelovej rade P Zero Velo. Bol navrhnutý pre dosiahnutie najvyšších rýchlostí a nízkeho, valivého a aerodynamického odporu. Vďaka patentovanej zmesi SmartNET™ Silica, ktorá zabezpečuje výbornú priľnavosť je možné jazdiť aj v tých najnáročnejších podmienkach, na suchých aj mokrých povrchoch.

Vlastnosti plášťa

  • ultraľahký a mimoriadne rýchly s výnimočnou priľnavosťou na mokrom povrchu 
  • vynikajúca ovládateľnosť aj vo výraznom náklone
  • najrýchlejší z celej modelovej rady P Zero Velo

SmartNET™ Silica

Inovatívna patentovaná silika umožňuje:

Nízky valivý odpor a vysokú efektivitu odvaľovania vďaka prirodzenej anizotropnej orientácii, ktorá znižuje zahrievanie a zvyšuje elasticitu a tak minimalizuje rozptýlenie energie. Prirodzená zlúčivosť siliky s vodou, ktorá je ešte umocnená vďaka širšiemu povrchu pretiahnutých molekúl siliky poskytuje rovnakú priľnavosť na suchých aj mokrých povrchoch. Rýchle spolupôsobenie s inými chemickými prvkami, vďaka ich usporiadaniu v zmesi vytvára prirodzenú sieť, ktorá zvyšuje ochranu pred defektom a zvyšuje nájazd.

Pirelli

Svetoznámy taliansky výrobca, ktorý vznikol už v roku 1872. Zameriava sa na produkciu pneumatík na automobily, motocykle a od roku 2018 aj na bicykle. Je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formulu 1.

Šport / použitiecyklistika
Modelová radaP ZERO™
Hmotnosť165 g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...