OneWay

ONE WAY Sport je fínska športová značka založená v roku 2004, so sídlom vo Vantaa vo Fínsku. Spoločnosť má svoje prevádzky vo Švédsku, Nemecku, Rakúsku a Číne. Svoje produkty distribuuje do 29 krajín po celom svete s výrazným podielom na trhu v Škandinávii, Rusku, v strednej Európe a severnej Amerike. Produktová ponuka obsahuje vysoko kvali...

ONE WAY Sport je fínska športová značka založená v roku 2004, so sídlom vo Vantaa vo Fínsku. Spoločnosť má svoje prevádzky vo Švédsku, Nemecku, Rakúsku a Číne. Svoje produkty distribuuje do 29 krajín po celom svete s výrazným podielom na trhu v Škandinávii, Rusku, v strednej Európe a severnej Amerike.

Produktová ponuka obsahuje vysoko kvalitné vybavenie pre beh, cyklistiku a bežecké lyžovanie, ako sú karbónové bežecké lyže, bežecké topánky, karbónové palice na bežkovanie, oblečenie na bežky, beh a zimné športy, kolieskové lyže, športové okuliare, obuv na behanie, zimné a outdoorové aktivity, kolekcie tašiek a doplnkov. Víziou spoločnosti je byť pravou športovou značkou pre bežecké športy, ktorá vyrába čo najväčšiu ponuku produktov pre bežecké lyžovanie a cykloturistiku.

Zobraziť viac
OneWay Trail TABUK Tenisky pánske čierne/lime
OneWay Trail TABUK Tenisky pánske čierne/limeSkladom
79,90 €
39,95 €
Výpredaj
-50%
OneWay Trail TABUK Tenisky, pánske, strieborné/lime
OneWay Trail TABUK Tenisky, pánske, strieborné/limeSkladom
79,90 €
39,95 €
Výpredaj
-50%
OneWay Air cell gumený hrot-koncovka pár
OneWay Air cell gumený hrot-koncovka párSkladom
9,90 €
Výpredaj
OneWay CATAMA bunda+nohavice
OneWay CATAMA bunda+nohaviceSkladom
219,90 €
79,95 €
Výpredaj
-64%