Cyklistické oblečenie Sportful zima 22/23

Pre zimné obdobie 2022 prinášame jednak znovu o čosi vylepšené obľúbené kúsky cyklistického oblečenia Sportful, ktoré už v minulých sezónach presvedčili mnohých cyklistov o ich funkčnosti a kvalite, ale aj viacero nových produktov pre cestu a gravel. Pozrime sa bližšie na jednotlivé rady aktuálnej kolekcie:

  

FIANDRE

FIANDRE

Heslo "Komfort v každom počasí" stálo pri zrode tejto dnes už dobre známej rady cyklistického oblečenia, ktorá ponúka tú najlepšiu vyváženosť troch základných faktorov - nízka hmotnosť, vynikajúca ochrana v nepriaznivom počasí a všestrannosť. Tento základný koncept oblečenia Fiandre naďalej vyvíjame s tými najlepšími profesionálnymi cyklistami, preto prinášame nové modely búnd, nohavíc a doplnkov, ktoré ťa perfektne ochránia v rôznych poveternostných podmienkach.

ZISTI VIAC >>

VYBRANÉ PRODUKTY FIANDRE

STRADA

STRADA

Zimné oblečenie pre cestnú cyklistiku rôzneho zamerania, od produktov určených pre čistý výkon, ako je napríklad novinka dres Bodyfit Pro Thermal, až po oblečenie na dlhé tréningy pri nižšej intenzite v tom najchladnejšom počasí, kde vynikajúco poslúži bunda Total Comfort z materiálov od Polartec® alebo nohavice Infinium. To všetko vo farbách a grafických dizajnoch, z ktorých si určite vyberieš!  

ZISTI VIAC >>

Novinky a vybrané produkty STRADA

DIRTY ROADS

DIRTY ROADS

Takto priamo je u Sportful označené oblečenie určené pre gravel cyklistov. Dôraz sa tu kladie hlavne na pohodlný strih, odolnosť materiálov voči poveternostným vplyvom a opotrebeniu, a tiež väčší objem vreciek vzhľadom na vytrvalostný charakter tohto druhu cyklistiky. 

ZISTI VIAC >>

Novinky a vybrané produkty DIRTY ROADS

METRO

METRO

Oblečenie pre mestskú cyklistiku spájajúce technické know-how značky Sportful s dizajnom vhodným na každodenné nosenie.

ZISTI VIAC >>

VYBRANÉ PRODUKTY METRO

BASELAYER

BASELAYER

Dnes sa už často zabúda, že značka Sportful pôvodne začínala ako výrobca funkčnej spodnej bielizne. Základná vrstva oblečenia 2nd Skin je už stálicou našej ponuky. Každým rokom však svoj sortiment vylepšujeme a rozširujeme o nové produkty.

ZISTI VIAC >>

Novinky a vybrané produkty Baselayer

DETI

Myslíme samozrejme aj na najmenších cyklistov, ktorí si takisto zaslúžia funkčnosť a štýlový dizajn pri výjazdoch so svojimi rodičmi. Nehovoriac o tých vášnivejších junioroch, ktorí trávia veľa svojho voľného času na cyklistických tréningoch. Pre mladých cyklistov vo veku od 6 do 14 rokov máme v zimnej kolekcii cyklooblečenia tieto kúsky v unisex strihoch a viacerých farebných prevedeniach:

Ochranná vrstva

V zimnom období je samozrejmosťou ochranná vrstva v podobe pláštenky alebo vesty:

ZIMNÉ CYKLISTICKÉ DOPLNKY

Doplnky ako čiapka, nákrčník, rukavice a návleky sú takisto nevyhnutnosťou v zimnom cyklistickom šatníku. Mať nohy a ruky v teple pri zimných výjazdoch je kľúčovým faktorom k tomu, aby si na svoje zimné dobrodružstvá na bicykli spomínal s úsmevom. Preto pri vývoji doplnkov kladieme na ich kvalitu a funkčnosť rovnaký dôraz ako pri výboji samotného oblečenia. Pre aktuálnu sezónu sme vylepšili už dobre známe produkty z našej ponuky doplnkov a prinášame aj niekoľko noviniek: 

Sportful MATCHY dámska čiapka mauve
Sportful MATCHY dámska čiapka mauveSkladom
19,90 €
Sportful MATCHY buffka žltá/zelená
Sportful MATCHY buffka žltá/zelenáSkladom
19,90 €
Sportful INFINIUM návleky na tretry čierne
Sportful INFINIUM návleky na tretry čierneSkladom
79,90 €
65,00 €