OGSO lyže predstavujú novú generáciu lyží určených do hôr, všestranných lyží, ktoré sú spojením moderný poznatkov o lyžovaní a inovatívneho digitálneho inžinierstva. Je to misia.

Všetky lyže OGSO sú konštruované tak, aby fungovali na absolútne najvyššej úrovni na zjazdovke aj mimo nej, v rôznych šírkach a rôznymi hmotnosťami, zložené z najnovších a inovatívnych materiálov.

Cieľom OGSO je byť všestrannými lyžami do hôr a lyžami pre všetky úrovne: vynikajúceho lyžiara, lyžiarskeho inštruktora, horského vodcu alebo začiatočníka.

Ski on Mars - OGSO Ski

Úspech OGSO spočíva vo vytvorení lyží ALL-IN-ONE s veľkou všestrannosťou, lyží, ktoré umožňujú byť efektívny vo všetkých typoch snehu: v prašane, ťažkom snehu, kôre, kaši, sypkom, rozjazdenom, tvrdom ako betón, nafúkanej doske, ľade a v každom režime: rýchlo, pomaly, strmo, v bubnoch alebo na rovinke.

Je to zábavná lyža na skialp. Pri lyžovaní vo vyváženej strednej polohe jazdíte hladko a uvoľnene, čo prináša absolútne výnimočný zážitok. Keďže sú lyže ultraľahké, ľahko kĺžu a sú obratné, vďaka čomu sú mimoriadne energické a narába sa s nimi bez námahy. Lyže sú živé a kopírujú Vaše pohyby, maximálne dobre reagujú na snehu. Veľmi ľahko točia, no akonáhle zatlačíte na hrany, budú tvrdo držať na snehu a poskytne Vám presnú a rozhodnú kontrolu. Skutočne všestranné zábavné lyže, s ktorými môžete lyžovať bez námahy. Sú vyrobené pre akúkoľvek úroveň lyžiara.

Skutočný stroj na horolezectvo a skialpinizmus. Silné náradie do hôr, na akúkoľvek expedíciu a na stabilné a bezpečné lyžovanie, zaisťuje všetky potrebné vlastnosti pre strmé a rýchle stúpania. Lyža je ultraľahká, ľahko kĺže a ľahko sa ovláda, vďaka čomu je mimoriadne energická a jednoducho sa ovláda. Taktiež sú živé a neustále kopírujú Vaše pohyby, sú precízne a maximálne dobre reagujú na snehu. Tieto lyže sú vyrobené pre horolezca, ktorý vyžaduje multifunkčné náradie na sneh, zvládnu každú situáciu a tým poskytujú vynikajúcu bezpečnosť.

Pevné a zábavné lyže, ktoré Vám umožnia jazdiť v akomkoľvek snehu a teréne. Na zjazdovke, mimo zjazdovky alebo v horách. Pri lyžovaní vo vyváženej strednej polohe jazdíte hladko a uvoľnene, čo prináša absolútne výnimočný zážitok. Jazda aj vedenie lyže sú jednoduché, to zaručí neuveriteľné zážitky z hôr. Ale aj na zjazdovke sú lyže veľmi výkonné. Veľmi ľahko točia, no akonáhle zatlačíte na hrany, budú tvrdo držať na snehu a poskytne Vám presnú a rozhodnú kontrolu. Sú vyrobené pre akúkoľvek úroveň lyžiara, ktorý chce lyžovať bez námahy ťažkom a technickom teréne alebo má rád hravú jazdu pomedzi stromy. Je to lyžiarsky mutant. Dostatočne ľahké na krátke a stredne dlhé túry.

Lyže, ktoré poskytujú silný a pevný pocit pri jazde, ktorý vám umožňuje rozdrviť akýkoľvek sneh a akýkoľvek terén, čím zabezpečí všetko potrebné v neuveriteľne strmom žľabe alebo na zážitok v horách. Mimoriadne výkonné aj na zjazdovke. Dostatočne ľahké na krátke a stredne dlhé túry. Lyže sú vyrobené pre oddaných, proaktívnych a energických lyžiarov. Ak chcete byť silný a rýchly, s týmito lyžami máte to.

AKO SI VYBRAŤ LYŽE OGSO

Nájsť správnu výstroj nemusí byť jednoduché. Najprv si pozrite našu webovú stránku a zistite viac o lyžiach OGSO a ich špeciálnych technológiách.
Hmotnosť, šírka, dĺžka a tvar lyží je veľmi individuálna záležitosť a závisí od štýlu, schopností, veku, výšky, hmotnosti, účelu a situácie. Záleží teda na tom kto, kde a na čo chce lyže používať. Pričom neexistujú presné pravidlá a žiadne obmedzenia.

<h4>Odporúčame dodržiavať </br>nasledovné body pri výbere správnych lyží:</h4>

Odporúčame dodržiavať
nasledovné body pri výbere správnych lyží:

  • ak neleziete, vezmite si ťažšie + dlhšie lyže,
  • ak leziete, vezmite si ľahšiu + kratšiu lyžu,
  • ak jazdíte rýchlo, vezmite si dlhšie lyže + camber,
  • ak máte radi oblúčiky, vezmite si kratšie lyže + rocker.