Bežky Peltonen Infra X SKIN MOVE Nanocarbon 20 II

559,00
329,00

188195
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Bežecké lyže Peltonen Infra X SKIN MOVE NIS nanocarbon

Predstavujeme novú kolekciu lyží Peltonen Skin s množstvom skvelých vylepšení pre aktívnych lyžiarov a pretekárov. Tieto skin lyže poskytujú skvělý odraz i sklz na odrazových zónách pri všetkých snehových podmienkach a pri všetkých teplotách.

Infra X Skin sú nemazacie lyže fungujúce ako plnohodnotné pretekové lyže. Disponujú top výbavou ako u iných pretekových lyžiach Peltonen WRC – jadro Aircell a sklznica Nano High Speed.

 

Bežecké lyže PELTONEN

Už v roku 1945 začal Peltonen vo Finsku s výrobou bežeckých lyží a to vďaka talentovanému lyžiarovi a remeslníkovi Toivo Peltonenu.
Peltonenova história v bežeckom lyžovaní je rovnako dlhá ako história výroby týchto lyží – Toivo Peltonen používal k pretekaniu svoje
vlasté lyže, na ktorých vyhrával v oblastných pretekoch. Prvé olympijske medaile na lyžiach Peltonen získali v roku 1972 v Sappore Jurij
Skobov a Vladimir Voronko (ZSSR).Behom ďalších desaťročí výroby lyží prebehlo mnoho revolučných zmien vo vývoji lyží a lyžiarskej techniky a samozrejme i vo výrobnych technológiách.
To, čo nás ale behom celej doby ženie dopredu, je vášeň pre bežecké lyžovanie a inovácie.

Šport / použitiebežecké lyžovanie - klasická technika
Pohlavie / typpánske/unisex
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaInfra X SKIN
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...