Odstúpenie od zmluvy - Oznámenie kupujúceho

Obchodné podmienky článok V. bod 1., internetového obchodu Davorin.sk

Vážený zákazník,

ako kupujúci - spotrebiteľ môžete bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy uzatvorenej s internetovým obchodom Davorin.sk do 14 dní od prevzatia tovaru v zmysle §7 zákona č. 102/2014 Z.z.. Podľa ustanovení uvedeného zákona a obchodných podmienok je kupujúci povinný písomne informovať predávajúceho o odstúpení od zmluvy (prípadne doručiť oznámenie o odstúpení na trvalom nosiči). Za týmto účelom pre splnenie tejto zákonnej podmienky nám môžete odoslať nižšie zobrazený elektronický formulár, ktorý je považovaný za písomné oznámenie kupujúceho o odstúpení od zmluvy. V prípade, že Vám tato elektronická forma nevyhovuje Odstúpenie od zmluvy môžete uplatniť písomne na vzorovom formulári, ktorý je súčasťou Vašej zásielky a zaslať na adresu:

DAVORIN, s.r.o.,

Tatranská 243, 
059 86 Nová Lesná, 
Slovenska Republika 

Bezodkladne, najneskôr však do 24 hodín Vám zašleme emailové potvrdenie o akceptácii Vášho odstúpenia od zmluvy.

Následne čo najskôr od prijatia potvrdenia o oznámení odstúpenia od zmluvy, odošlite tovar na našu adresu uvedenú v reklamačnom poriadku. Náklady na spätné vrátenie tovaru znáša kupujúci podľa §10 ods. 3,. Tovar zaslaný na dobierku nepreberáme.

Kupujúci doručí predávajúcemu tovar na základe odstúpenia od zmluvy v takom balení, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy. Vrátený tovar doporučujeme kupujúcemu zaslať ako doporučenú zásielku alebo pri vyššej hodnote tovaru aj ako poistený balík.

Ak dôjde k poškodeniu tovaru počas prepravy na základe odstúpenia od zmluvy, poškodený tovar bude vrátený odosielateľovi. Za takto vzniknuté škody predávajúci nenesie zodpovednosť.

Polia označené sú povinné

Napíšte číslo faktúry, ktorú ste dostali s tovarom.
Ak žiadate prevod na účet - vyplnte číslo účtu a kód banky.
Ak chcete vrátiť niektoré tovary z objednávky - do tohto poľa napíšte kód tovaru z faktúry a počet kusov zaslaných na vrátenie.
captcha